View job here

Cześć,

Obecnie do naszego zespołu pracującego nad projektem z obszaru logityki szukamy:

Product Owner'a

Zobacz jakich kompetencji szukamy i dołącz do ciekawego wyzwania!

Aplikuj - a w razie pytań zapraszamy do kontaktu - rekrutacja@betacom.com.pl

Z nami będziesz, m.in.:

  •      definiował/a wizję produktu - opracowywał/a strategię rozwoju produktu  przy maksymalizacji wartości biznesowej dla Klienta;
  •      określał/a etapy produkcji produktu, analizował/a potrzeby rynku uwzględniając ograniczenia budżetowe i czasowe;
  •      zarządzał/a budżetem produktu i zapewniał/a, że zasoby są wykorzystywane efektywnie;
  •      odpowiedzialny/a za to aby zespół programistów pracował nad projektem w sposób efektywny i zgodny z wymaganiami projektu;
  • współpracował/a z zespołem developerskim i wdrożeniowym oraz kluczowymi interesariuszami; tworzył/a wymagania w sposób zapewniający ich spójność oraz racjonalność kosztowo - przychodową,
  •       delegował/a obowiązki zespołowi developerskiemu;
  •            analizował/a dane, wyciągał/a wnioski, współtworzył/a model biznesowy, nadzorował/a  analizę produktową, w tym analizę wymagań;
  •            utrzymywał/a i aktualizowała backlog produktu oraz nadawał/a priorytety zadaniom;
  •      odpowiedzialny/a za przeprowadzenie testów produktu, aby upewnić się, że jest on dostarczany zgodnie z oczekiwaniami i wymaganiami;
  •      odpowiedzialny/a za prezentowanie wyników swoich działań i postępów produktu klientowi oraz promowanie i prezentowanie produktu wśród potencjalnych klientów i innych interesariuszy;
  • odpowiedzialny/a za podejmowanie decyzji dotyczących rozwoju produktu, w oparciu o wiedzę na temat potrzeb klientów i dostępnych zasobów;

To Ciebie szukamy, jeśli:

  • masz min 3 lata doświadczenia na stanowisku Product Owner'a poparte sukcesami;
  • doświadczenie w pracy nad produktem dla Klienta B2B;
  • posiadasz umiejętność analizowania danych, wyciągania wniosków, rozwiązywania problemów i definiowania wymagań
  • Twoją silna stroną są umiejętności komunikacyjne, otwarcie i jednoznacznie wyrażasz swoje oczekiwania;
  • budujesz atmosferę współpracy i zaangażowania w zespole;
  • potrafisz wyciągać wnioski, a na ich podstawie szybko podejmować decyzje i bierzesz za nie odpowiedzialność;
  • masz doskonałe umiejętności organizacyjne;
  • znasz proces produkcji oprogramowania;
  • myślisz biznesowo, jesteś nastawiony/a na cel, umiesz planować w średniej i dłuższej perspektywie;

Wyróżniasz się, jeśli:

  • masz wiedzę dziedzinową - znasz branżę logistyczną

Mamy dla Ciebie:

  • umowę o pracę / b2b
  • ciągły rozwój w przyjaznym środowisku
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatną opiekę medyczną
  • dofinansowania na szkolenia i kursy
  • pracę hybrydową
  • program rekomendacji pracowników
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • paczki świąteczne
  • dobroczynne inicjatywy

Zespół HR